USB flash disky

Naše společnost dodává originální USB flash disky, určené pro potisk logem. USB flash disky slouží nejen jako mimořádně efektivní reklamní předmět pro firemní zákazníky, ale i jako moderní a praktické USB médium pro přenos a šíření vašich dat.

Dodáváme USB flash disky vyrobené z různých materiálů (kovové, plastové, dřevěné, kožené, PVC, silikonové, skleněné, atd.)
Z naší nabídky USB flash disků si vybere každý zákazník, vyrábíme nejlevnější USB ve standardních tvarech, luxusní a designové USB, nebo třeba originální USB flash disky ve vlastním tvaru, zpracované zákazníkovi přímo na míru.

Pro naše USB flash disky používáme pouze kvalitní flash čipy od prověřených výrobců (Toshiba, Intel, Micron, Hynix). Na námi dodávané USB flash disky zajišťujeme kvalitní potisk – tampontisk, gravírování laserem, ražbu, plnobarevný potisk.

Dále nabízíme i řadu praktických USB a PC doplňků, jako jsou externí nabíječky pro mobil a PC, PC myši a klávesnice, USB HUBy a čtečky karet, USB větráčky, apod. – vše samozřejmě s reklamním potiskem.

Kompletní nabídku USB flash disků naleznete zde: Nabídka USB flash disků.