Kalendáře Beskydy a Ostrava

Navštivte náš nový e-shop na původní adrese www.gromnica.cz

Tento e-shop www.gromnica.com slouží už pouze na výprodej některých položek.

Děkujeme za pochopení a budeme se těšit na Vaší návštěvu!

Naskladnili jsme již převažnou část nabídky kalendářů a diářů 2022.
Objednávejte zde: www.gromnica.cz
Kalendáře k dispozici od 1.7.2020, možnost předobjednávky.

Moravskoslezský kraj - Moravskoslezský kraj se nachází na severovýchodě České republiky. Jedná se o různorodý region, který na jedné straně nabízí návštěvníkům a jeho obyvatelům úžasné přírodní scenérie, na straně druhé jsou některé jeho části dodnes poznamenány historií a zejména tou průmyslovou. Kraj jehož metropolí je třetí nějvětší město republiky - Ostrava - je rozdělen na šest okresů a také na šest rozdílných turistických lokalit, každou svérázem a jedinečností se vyčleňující s průměru a jednostranného pohledu na tento region.

Ostrava - Metropole Moravskoslezského kraje je rozlohou třetím největším městem republiky, a také třetím největším  počtem obyvatel.  Má výhodnou strategickou polohu - nachází se 10 kilometrů jižně od státní hranice s Polskem a 50 kilometrů západně od hranice se Slovenskem. Od hlavního města Prahy je vzdálena 360 km, 170 km od Brna, 90 km od polských Katovic, 310 km od Vídně. Městem protékají řeky Odra, Ostravice, Opava a Lučina.  

Beskydy - Beskydy na území České republiky leží ve východním cípu Moravy při hranicích s Polskem a Slovenskem. Zasahují do kraje Moravskoslezského a Zlínského. Jsou součástí pásma Vnějších Karpat, které představují složitou horskou soustavu. Střídající se pahorkatiny, vrchoviny a hornatiny tvoří k jihovýchodu otevřený vějíř. 


 
Řazení produktů Řazení:
filtry
Počet produktů na stránce
 

Zobrazit pouze:
 

Kategorie neobsahuje žádný produkt.

 
Ceny jsou uvedeny bez DPH