Zakázkové diáře

Reklamní diáře a nedatované zápisníky pro vás navrhneme a vyrobíme na zakázku, nebo vybírejte z těchto reklamních služeb, jenž vám zajistí originální reklamní dárky za minimální náklady:


  • LAMINO DESKY

Celoplošný individuální potisk desek a následné laminování vám zajistí opravdu jedinečný a originální produkt za výhodnou cenu v rychlé a bezproblémové produkci.

 

Podívejte se na srovnání 

 

reklamní diáře - originální potisk celých desek


  • ONLINE SKLÁDAČKA

Sestavte si vlastní firemní diář či zápisník od A po Z během několika minut. Vybírejte z různých rozměrů, barev a materiálů desek, ovlivňujte obsah diáře i výběr doplňků - gumiček, poutek, záložek a dalších zajímavých detailů. Hravá a praktická online diářová skládačka se vám bude líbit.

 

Začínáme zde 

 

reklamní diáře - online skládačka


  • SLUŽBY PRO DIÁŘE Z KATALOGU

Vyberte si jakýkoliv z běžných diářů a zápisníků z našeho katalogu a my z něj obratem uděláme váš vlastní reklamní diář. Opatříme jej vaším logem pomocí ražby do desek diáře, přidáme reklamní listy, potiskneme záložku, vložíme do krabičky s vaší reklamou, apod.

 

Více informací o ražbě na desky a dalších službách

 

 

  • Individuální výroba reklamních diářů na míru

V případě zájmu o návrh a výrobu reklamních obrazů a kalendářů na zakázku kontaktujte prosím:
tel.: 776 731 277 , e-mail: obchod@gromnica.cz


Diáře a možnosti jejich individualizace pro reklamní účely

Individualizace vybraného titulu z bohaté katalogové nabídky diářů nebo kompletní výroba originálních diářů pro reklamní účely. Jsme profesionály s více než 25letou praxí jak v polygrafii, tak v marketingu zároveň. Nabízíme spolupráci v komplexu nejširších služeb, nejlepších cen a nejspolehlivějšího servisu.